PANASONIC TH-32JS650N 32 INCH ANDROID SMART HD LED TV
Brand : Panasonic
Availabilty : In stock
NRs 39,998
  • TV Technology: Smart
  • Display Size: 32 inch
  • Screen Type: LED
  • Color: Black
  • Resolution (pixels): 1366×768
  • Resolution Standard: HD-Ready
  • Smart TV
  • No of HDMI Port: 3
  • No of USB Port: 2
  • Built In Wi-Fi: Yes
  • Number of Speakers: 2
  • Speaker Output RMS: 20 W
  • Power Consumption: 0.5 W (Standby)
  • Warranty : 1 Year
OFFERS
Quantity:
Delivery Option
  • Teku Area, KATHMANDU, State 3, Nepal
Usually delivered in 1 - 2 days
Rs 60
Delivery Option
Rs 60
Product details of Panasonic TH-32JS650N 32 inch Android Smart HD LED TV
  • Yes
  • LED
Additional Information
  • 5 Stars
  • 4 Stars
  • 3 Stars
  • 2 Stars
  • 1 Stars
Average Star Rating:
0 out of 5 (0 votes)
Questions about this product [0]